W naszym salonie znajdziecie Państwo w ofercie również soczewki kontaktowe jednodniowe, dwutygodniowe oraz miesięczne:

Prowadzisz aktywny lub wymagający tryb życia i potrzebujesz soczewki kontaktowej która dotrzyma Tobie kroku? Acuvue Oasys 1-Day z technologią Hydraluxe (Zintegrowanej Łzy) to wybór odpowiedni dla Ciebie!

Soczewki Acuvue Oasys 1-Day, są idealne dla Ciebie jeżeli:

 • wykonujesz w ciągu dnia wiele różnych czynności
 • pracujesz przez wiele godzin korzystając z urządzeń elektronicznych
 • przebywasz w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach
 • spędzasz wiele godzin pracując
 • ćwicząc i bawiąc się
 • w ciągu dnia odczuwasz zmęczenie oczu
 • szukasz soczewki kontaktowej, która zapewnia ochronę przed transmisją szkodliwego promieniowania UV
 • szukasz soczewki kontaktowej, która zachowuje swoje właściwości użytkowe przez cały dzień wypełniony aktywnościami

Co zyskasz korzystając z soczewek?

Komfort – Soczewki kontaktowe Acuvue 1 Day Oasys to jednodniowe soczewki kontaktowe, która nadąża za aktywnym i wymagającym stylem życia, który prowadzisz, zapewniając doskonały komfort, jakość widzenia i łatwe posługiwanie się soczewkami przez cały dzień.

Technologia – Unikatowa technologia pozwalająca na codzienne spełnianie potrzeb związanych z aktywnym trybem życia użytkownika.

Ochrona przed UV – Filtr UV klasy 1 pomaga chronić oczy przed transmisją szkodliwego promieniowania ultrafioletowego.

Higiena – Jednodniowe soczewki kontaktowe są dostępne w wygodnych opakowaniach zawierających 30 soczewek.

Korzystaj z nowych i świeżych soczewek każdego dnia.


Soczewki ACUVUE® OASYS przeznaczone do noszenia przez okres 2 tygodni są dla osób, które oczekują wyjątkowego komfortu dla oczu w zmiennych warunkach otoczenia. Jeżeli spędzasz dużo czasu:

 • przed ekranem komputera
 • w centralnie ogrzewanych pomieszczeniach
 • w klimatyzowanym biurze
 • w zadymionych miejscach

to Twoje oczy potrzebują stałego nawilżenia. Jeżeli czujesz, że Twoje oczy są zmęczone i wysuszone – oto soczewki specjalnie dla Ciebie.

Są tak wygodne, że łatwo zapominasz o tym, że masz je na oku. Najbardziej gładka soczewka silikonowo-hydrożelowa. Filtr UV klasy 1 – najwyższa ochrona przed promieniowaniem UV spośród wszystkich obecnie dostępnych na rynku soczewek kontaktowych. Poza tym zapewniają jeden z najwyższych współczynników przepuszczalności tlenu (DK/t – 147), co przekracza zapotrzebowanie na tlen w noszeniu dziennym. Dzięki temu oczy się nie męczą, są zawsze błyszczące i zdrowe.


Soczewki Biofinity są soczewkami miesięcznej wymiany, stworzonymi przez firmę Alcon. Są to soczewki silikonowo-hydrożelowe stworzone z materiału Comfilcon A.

Do ich wykonania wykorzystano technologię materiałową Aquaform Comfort Science, która powoduje, że soczewka jest elastyczna, miękka i doskonale nawilżona. Soczewki Biofinity znakomicie przepuszczają tlen. Wszystko dzięki zastosowaniu w nich monomeru silikonu. Z kolei wykorzystanie hydrofilnych i silikonowych komponentów pozwala na równomierne utrzymanie wody w soczewce.

Niezwykle ważną cechą soczewek Biofinity jest to, że przy wzroście stopnia uwodnienia soczewki, przepuszczalność tlenu się nie zmniejsza. Są to soczewki dostosowane do noszenia w trybie ciągłym, czyli nie ma przymusu zdejmowania ich na noc.

Soczewki Biofinity zalecane są osobom, które cierpią na zaburzenia filmu łzowego oraz oczekują najwyższego komfortu noszenia przy zachowaniu maksymalnej ostrości widzenia.